Cikkek

Megjelent iskolánk Felvételi Tájékoztatója!

Megjelent a gimnázium Felvételi Tájékoztatója a 2016/17. tanévre. A nyolcadikos tanulók és szüleik a kiadványban valamennyi továbbtanulással kapcsolatos fontos információt megtalálhatnak. Részletekért, személyes élményekért szeretettel meghívunk minden érdeklődő diákot és szülőt iskolánk aulájába 2016. november 6-ra 18 órára Felvételi Tájékoztató délutánunkra...

Ezen a késő délutánon az igazgató úr, az iskola diákjaival, pedagógusaival körülbelül 1 óra időtartamban bemutatja iskolánk képzési kínálatát, a felvételi eljárás rejtelmeit. A résztvevőknek lehetősége lesz egyéni kérdések, helyzetek megbeszélésére a plenáris rész után igazgató úrral és két helyettesével. Itt hangzik el először tájékoztatás a Nyílt napokról és ettől a naptól lehet jelentkezni Felvételi tréningjeinkre is. 17,00 órától lehet a helyszínen megnézni - bejárni a gimnáziumot; ebben a kalauzolásban tanulóink is segíteni fognak.

Az itt olvasható Felvételi Tájékoztató nyomtatott változata megvásárolható az iskola portáján.

FELVÉTELI TÁJÉKOZTATÓ - 2015. (2016/17. tanévre vonatkozólag)

Share
Share