Cikkek

Megjelent iskolánk hivatalos felvételi tájékoztatója

Az alábbiakban olvasható a gimnázium hivatalos felvételi tájékoztatója.

Hamarosan elkezdjük terjeszteni a különféle nyomtatott tájékoztatóinkat is.Valamennyi környékbeli iskolába is eljuttatjuk ezeket a  kiadványokat november első napjaiban. Valamennyi azt igénylő általános iskolába tartunk tájékoztatót diákoknak és szülőknek egyaránt. Hamarosan elindul az a Facebook oldal is, amelyhez csatlakozva minden érdekes és fontos hírünkről értesülhetnek.

Felhívjuk minden érdeklődő figyelmét, hogy az iskolánkkal, tagozatainkkal való ismerkedés kezdő dátuma november 11. 18,00 óra, amikor iskolánk aulájában igazgató úr megtartja tájékoztatóját a felvételiről, a gimnáziumról. Szeretettel várjuk az érdeklődöket!

FELVÉTELI TÁJÉKOZTATÓ

 

Share
Share