Tájékoztató az elektronikus napló használatáról

Iskolánk a 2014/15. tanévben is a Mozanapló nevű elektronikus naplót használja. 

A gimnázium felsőbb évfolyamosinak és szüleinek hozzáférése, jelszava nem változott az új tanévben, a továbbiakban is ezekkel az elérhetőségekkel tudnak belépni a naplóba. A kilencedikes tanulók szüleinek, amennyiben igényelték, ezen a héten továbbítottuk a belépéshez szükséges adatokat. Amennyiben igényelte, de nem kapott e-mailt a hozzáféréshez, keresse meg iskolánkat az Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címen és orvosoljuk a problémát.

Az e-naplo használatról a honlapunkon is olvashatnak bővebb tájékoztatást a www.mzsg.hu/e-naplo/az elektronikus napló használata menüpontban.

Share
Share