Közösségi szolgálat - partnerlista

Az alábbiakban azt a listát olvashatják, mely azokat az együttműködő partnereinket tartalmazza, akiknél tanulóink teljesíthetik az 50 órás közösségi szolgálatot.

A táblázat értelmezéséhez néhány fontos információ:

• A lista folyamatosan változik, új partnerek jelennek meg rajta, míg más szervezetekkel megszűnhet az együttműködés.
  • A lista felülvizsgálata folyamatos. A színessel jelzett szervezetekkel már megtörtént az együttműködés meghosszabítása, a többiekkel ez folyamatban van, de akár meg is szűnhet együttműködésünk. A nyár folyamán önállóan jelentkező tanulók nagyobb eséllyel fordulhatnak a színes sorokban feltüntetett szervezetekhez.
  • Bizonyos szervezetekkel az együttműködés alkalmakhoz kötött, tehár egy szervezet nem biztos, hogy folyamatosan, bármely időpontban fogadja tanulóinkat.

Fenti okok miatt továbbra is azt javasoljuk, hogy preferálják az iskolai koordinátor és/vagy az osztályfőnökök konkrét javaslatait, ajánlásait a közösségi szolgálat teljesítésére.

Együttműködő szervezetek