Gólyanapi előzetes kilencedikes tanulóinknak

Kedves móriczos Gólya!
Szeretnénk ezúton is meghívni téged az idei gólyanapra, amelyet azért szervezünk neked, hogy megszerezd az első kellemes élményed az új iskoládban és, hogy segítsük a beilleszkedésedet egy új közösségbe.

Mikorra kell jönnöm?
A gólyanapra augusztus 30-án reggel 9.-re kell jönnöd. Ekkor kezdjük meg a regisztrációt, ami kb. 9.30-kor befejeződik, ezután pedig megkezdjük a napot. A napot tábortűzzel zárjuk melynek kb. 20 órakor lesz vége.
A nap során az iskola területét csak egyedi, különleges esetben hagyhatod el, osztályfőnöki engedéllyel!
Kérjük,ha tudsz jönni, jelezd nekünk a gólyanap Facebook eseményén a gimnázium Facebook oldalán.

Hová kell mennem?
Hova máshova, mint az új iskoládba a Szentendrei Móricz Zsigmond Gimnáziumba!
(Szentendre, Kálvária út 16.)

Mit fogunk ott egész nap csinálni?
A gólyanapi program a következő:
·         regisztráció
·         a nap megnyitása, köszöntés
·         délelőtti program
·         ebéd
·         délutáni program
·         uzsonna
·         esti program
·         a nap zárása, búcsúzás
Nos, erre a program leírásra szokták azt mondani, hogy „Nesze semmi fogd meg jól”. De, ha elárulnám, akkor hol maradna a meglepetés? wink

Mit kell magammal hoznom?
A gólyanap költsége: 2500 Ft, amit a regisztrációnál kell befizetned. Az ár tartalmazza az étkezés-, illetve a programok költségét.
A gólyanapon fotósok lesznek jelen, akik megörökítik a nap minden pillanatát csak, hogy később újra felidézhesd őket.

Mit vegyek fel?
Minél kényelmesebb, sportosabb ruhát és zárt cipőt, illetve egy pulcsit is hozz magaddal, ha hűvösre fordulna az időjárás a nap folyamán.

Jól fogom magam érezni?!
De még mennyire! Mi mindent elkövetünk a cél érdekében a többi már rajtad múlik!smiley