Sport eredményeink

a MÓRICZ DIÁK SPORTEGYESÜLET weboldala

2010: Iskolánk foci csapata a Pest megyei döntőben a 3. azaz bronz érmes helyezést ért el.


 

Csapatunk az Országos VI. korcsoportos leány Röplabda Diákolimpia Döntőn, a 2008/2009. tanévben, kiváló teljesítménnyel az előkelő III.helyezést ért el a győztes Nyíregyháza és a második helyezett Kaposvár mögött!


A Csapat tagjai voltak :
Lutter Eszter Csapatkapitány, Lutter Liza, Hadnagy Renáta,
Hadnagy Brigitta, Szűcs Kinga,Vona Szilvia, Jeles Bettina,
Kovács Zsófia és Horváth Ágnes Testnevelő

 

 

2007/2008. TANÉVI
AMATŐR KÉZILABDA
DIÁKOLIMPIA
AZ ORSZÁGOS DÖNTŐ VÉGEREDMÉNYE
V-VI. korcsoport Pécs, 2008. április 12-13.

FIÚK

Hely

Megye

Iskola

Település

1

Fejér

Gróf Széchenyi István Műszaki Szakközépiskola

Székesfehérvár

2

Hajdú-Bihar

Karacs Ferenc Gimnázium, SZKI, Szakisk. és Koll.

Püspökladány

3

Szabolcs-Sz-B

Kölcsey Ferenc Gimnázium

Nyíregyháza

4

BUDAPEST

Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium

Budapest

5

Bács-Kiskun

Bibó István Gimnázium

Kiskunhalas

6

Borsod-A-Z

Diósgyőr-Vasgyári Szakképző Iskola és Koll.

Miskolc

7

Győr-M-S

Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Középiskola

Győr

8

Baranya

500. számú Angster József Szakképző Iskola

Pécs

9

PEST

MÓRICZ ZSIGMOND GIMNÁZIUM

SZENTENDRE

10

Veszprém

Bercsényi Miklós Szakközép és Szakmunkásképző Iskola

Ajka

11

Jász-N-Sz

Hajnóczy József Gimnázium

Tiszaföldvár

12

Békés

Gépészeti és Számítástechnikai Szakközépiskola

Békéscsaba

13

Zala

Asbóth Sándor Térségi Középiskola, Szakisk.és Koll.

Keszthely

14

Tolna

Szent László Egységes Középiskola Szekszárd

Szekszárd

15

Somogy

Építőipari, Faipari Szakképző Iskola és Kollégium

Kaposvár

A Móricz Zsigmond Gimnázium fiú kézilabda csapat tagjai:

1.Gillinger Mátyás 12.b

2.Kállai Máté 12.c

3.Pryma Zoltán 11.a

4.Lanszki Damján 11.c

5.Sümegi Gergő 11.c

6.Dobronyi Norbert 11.d

7.Szabó Péter 11.d

8.Makkay Zoltán 11.d

9.Fodor Márton 10.ált

10.Széll Tamás 9.nye

11.Gizella Máté 9.alt

 

2007/2008. TANÉVI
AMATŐR KÉZILABDA
DIÁKOLIMPIA
AZ ORSZÁGOS DÖNTŐ VÉGEREDMÉNYE
V-VI. korcsoport Pécs, 2008. április 12-13.

LEÁNYOK

Hely

Megye

Iskola

Település

1

Bács-Kiskun

Bibó István Gimnázium

Kiskunhalas

2

Borsod-A-Z

Ságvári Endre Gimnázium

Kazincbarcika

3

Győr-M-S

Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium

Győr

4

Fejér

Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola

Székesfehérvár

5

BUDAPEST

Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium

Budapest

6

Jász-N-Sz

Bercsényi Miklós Gimnázium

Törökszentmiklós

7

Hajdú-Bihar

Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakközépiskola és Szakiskola

Debrecen

8

Baranya

Radnóti Miklós Közgazdasági Szakközépiskola

Pécs

9

Somogy

Széchényi Ferenc Közép- Szakképző Iskola és Kollégium

Barcs

10

Szabolcs-Sz-B

Móricz Zsigmond Gimnázium Szakköz. Szakiskola és Kollégium

Ibrány

11

Zala

Zrínyi Miklós Gimnázium

Zalaegerszeg

12

PEST

MÓRICZ ZSIGMOND GIMNÁZIUM

SZENTENDRE

13

Tolna

Magyar László Gimnázium

Dunaföldvár

14

Heves

Andrássy György Közgazdasági Szakközépiskola

Eger

A Móricz Zsigmond Gimnázium lány kézilabda csapat tagjai:

1.Kúthy Zsófi 12.b

2.Thurzó Thémisz 12.b

3.Batuska Ágnes 11.c

4.Nemény Adrienn 11.c

5.Kovács Dóra 11.c

6.Kutnyánszki Katalin 11.d

7.Simon Sarolta 10.re

8.Török Marianna 10.re

9.Pölz Petra 10.nye

10.Tompa Lilla 10.ált

 

 

Share